O Shaangu Power

Xi'an ShaanGu Power Co., Ltd., jest najlepszym chińskim producentem kompresorów przemysłowych. Firma, założona w roku 1968, zaimplementowała know how od firm niemieckich i japońskich, a z czasem dopracowała się własnych lepszych i opatentowanych rozwiązań technicznych, dzięki czemu może śmiało i skutecznie konkurować na rynkach z innymi światowymi koncernami.

Shaangu Power jest przykładem firmy bardzo zaawansowanej technologicznie, której wyroby odpowiadają współczesnym potrzebom rynku, gdzie liczy się najwyższa sprawność urządzeń, ich niezawodność, a także rozsądna cenai koszty eksploatacji. Różnorodność typów kompresorów, oraz ich maksymalne parametry umożliwiają pokrycie wszystkich potrzeb, jakie wymusza rynek.

W wyniku zakupu większościowych udziałów czeskiego producenta turbin parowych, firmy EKOL, firma ShaanGu Power chce zaznaczyć swoją obecność na rynkach europejskich oferując nie tylko swoje wyroby, ale też zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stanowimy jeden zespół i mamy wspólne cele w myśl naszego hasła „One Team - One Dream. Tak właśnie pracujemy, a doceniają to nasi Klienci nie tylko w Azji ale i na całym świecie.